ad-targeted ad-targeted alexa-rank aparat aparat Asset 1 Asset 4 Asset 7 clock cursor device-install Asset 6 Asset 2 eye-view footer_wind_bg footer_wind_md footer_wind_sm footer_wind_xs legal-support Asset 5 Mobile Developer Asset 2 play-btn Asset 8 Retry speaker speaker speaker speaker tick-circle UI Designer user weblog weblog-post weblog-post website-alexa website-alexa Web Developer

همکاری با تالار هنرهای زیبا

ما اینجا کارمان را زندگی می‌کنیم

ما در تلاش برای جذب بهترین‌ها هستیم. استعدادهای نوآور، باانگیزه، صریح، باانصاف و مسئولیت‌پذیر که مایلند بخشی از روند توسعۀ سریع و هیجان انگیز تالار هنرهای زیبا باشند. ما می‌خواهیم به کمک شما روز به روز خانواده‌ی بزرگ‌تری شویم و برای بهترین بودن در حوزه‌ی هنرهای زیبا تلاش کنیم. میخواهیم به کمک هم بهترین باشیم.

در تالار هنرهای زیبا می‌توانید استعدادهای بالقوه خود را عملی کنید. تیم‌های کاری ما، ایده‌ها را با چابکی اجرا می‌کنند و در نتیجه، خلاقیت و تلاش شما در روز توسط اکثریت جامعه هنری دیده خواهد شد. در اینجا چالش‌ها با روحیه‌ی تیمی، سخت‌کوشی و خوش‌بینی مدیریت می‌شوند. هر کدام از ما در تالارهنرهای زیبا عضوی موثر و الهام بخش برای خلق اتفاقاتی بزرگ هستیم.

نگاهی نزدیک تر به زندگی در تالار هنرهای زیبا

اینستاگرام تالار هنرهای زیبا

چرا تالار هنرهای زیبا

میخواهیم به کمک هم بهترین باشیم

در تالار هنرهای زیبا می توانید استعدادهای بالقوه خود را عملی کنید. تیم‌های کاری ما، ایده‌ها را با چابکی اجرا می‌کنند و در نتیجه، خلاقیت و تلاش شما در روز توسط میلیون‌ها کاربر سرویس‌های تالار هنرهای زیبا دیده خواهد شد.

در اینجا چالش‌ها با روحیه‌ی تیمی، سخت‌کوشی و خوش‌بینی مدیریت می‌شوند. هر کدام از ما در تالار هنرهای زیبا عضوی موثر و الهام بخش برای خلق اتفاقاتی بزرگ هستیم.

کار تیمی

کار تیمی

تیم های کاری پویا ایده ها را به اجرا در می آوردند.

محیط کار

محیط کار

سعی مان این است تا محیط کارمان سرسبز باشد

آموزش همکاران

آموزش همکاران

برای اعضای خانواده ی تالار هنرهای زیبا کلاس های آموزشی برگزار می کنیم

تفریح و سرگرمی

تفریح و سرگرمی

چندین بار در طول سال تفریحات خارج از محیط کار داریم

رفاقت و دوستی

رفاقت و دوستی

نمی توان گفت با هم همکاریم! بدون اغراق بیشتر رفیقیم تا همکار

حقوق و مزایای مناسب

حقوق و مزایای مناسب

تلاش میکنیم جبران خدمات منصفانه ای برای تیم مهیا کنیم

تجربه کار در تالار هنرهای زیبا

ما اینجا کارمان را زندگی می‌کنیم

 • باید شانس زیادی داشته باشید تا در مکانی کار کنید که سلامت اخلاقی ـ رفتاری، رفاقت و صمیمیت در بین همکارانتان باشد و خیلی راحت بتوانید دوستانی خوب، همراه و دلسوز را در کنار خود داشته باشید. همه اینها در کنار مدیریتی که دوستانه کنار شما ایستاده تا به رشد و پیشرفت کارکنانش کمک کند لذت کار کردن در این محیط را دو چندان می‌کند تا آنجا که می‌تواند خانه دوم شما شود و از کار کردن در آنجا لذت ببرید. تالار هنر برای من و دیگرانی که به جمع ما می‌پیوندند همه اینها را در کنار هم داشته است.

  فاطمه رضایی
 • در ابتدای ورودم به مجموعه تالار هنر با تیمی سرشار از انرژی و مدیریتی خوب مواجه شدم و برایم کارکردن در مجموعه همیشه جذاب بود تالار هنر را برای خودم خانه دوم میدونستم و همیشه در آن احساس رشد و پیشرفت داشتم و دارم در این سال ها تمام چیز هایی که انتظار داشتم بهش رسیدم رشد شخصی و کاری تالار هنرهای زیبا برای من همیشه جایگاه ویژه ای داره و همیشه قابل اعتماد و اطمینانه.

  علیرضا جوادی
 • ترکیب یک محیط فرهنگی و یک محیط استارتاپی چیزیه که من رو خیلی جذب می کنه. توی آرتیبیشن هرکس هر ایده ی جدیدی داشته باشه خیلی راحت میتونه با بقیه در میون بذاره و نتیجه اش رو ببینه. نکته ی جالب وسعت ایده هایی که تو آرتیبیشن میتونیم داشته باشیم. از یه تغییر در رابط کاربری سایت میتونه باشه تا یک راه جدید برای فروش آثار ( مثل مزایده ی آنلاین به شکل فعلی ) یا حتی یک نمایشگاه خاص ! همه ی این تجربه های هیجان انگیز رو جایی دارید که آثار مشهورترین هنرمندهای ایران بالای سرتونند و الهام بخش! البته این رو هم بگم که هرروز در آرتیبیشن یک چالش جدید و بعضا پیچیده داریم و روزی رو یادم نمیاد با خیال راحت یه دل سیر استراحت کرده باشم!

  ارشاد علی عسگری
 • اما آرتیبیشن ... این واژه از سال ۹۴ تا الان برای من معانی زیادی داشته : اول از همه رفاقت ، شما خودت فکر کن که اگه تو یه مجموعه بهترین رفیقت مدیرعامل اون مجموعه باشه ، کار کردن تو اون مجموعه چقدر لذت بخشه . لذتی که هنوز با گذشت نزدیک 5 سال ، بیشتر و بیشتر هم شده و رفاقت و صمیمیت بیشتر از هرچیزی بین بچه ها موج میزنه ... بعد از رفاقت هم ، هیجان بودن در یک تیم پویا ، خوش فکر ، جسور و دوست داشتنی.

  سعید محسنی
 • داشتن وقت آزاد برای استراحت و تفریح خیلی عالیه ولی تا حالا شده ایده‌ای داشته باشید که بنظرتون عملی کردنش سخت و دور از دسترس بیاد ولی ببینید که اون ایده پرورش پیدا میکنه، بزرگتر و بزرگتر میشه، پخته تر میشه، به عمل درمیاد و نتیجه میده؟ کار کردن خیلی سخته و هر کسی غیر از اینو میگه ...! من خودم رو خوش‌شانس می‌دونم که این تقریباً هشت ساعت از هر روزم را در زمینه‌ای که دوست دارم یعنی هنر با آدم‌هایی که دوستانم شدند و در محیطی زیبا کار میکنم.

  مهتاب شهرابی